mazury.info.pl - ogłoszenia żeglarskie

SPRZEDAM JACHT MOTOROWY

FLYING SHARK 5.7 CLASSIC (2019)


Sprzedam łódź motorową Flying Shark 5.7 Classic. Oferowana łódź jest jednostką demonstracyjną stoczni VTS, zbudowaną w
2019 roku. Ma wypływane około 40 mth w sezonie 2019 i 2020, później prezentowana
była jedynie w salonie.


Flying Shark
         5.7 Classsic


Zabudowa pokładu wykonana jest z teaku birmańskiego, którego ciepły odcień ładnie współgra z kadłubem w kolorze Espresso Black.

Wersję Classic wyróżnia reprezentacyjny pokład dziobowy pokryty drewnem teakowym. Aranżację kokpitu w postaci dwóch rzędów ławek rozkładanych w leżankę można za dopłatą zamienić w fotele o układzie „L”. Pod tylną ławką przewidziano miejsce na montaż lodówki szufladowej oraz dwie obszerne przestrzenie na bagaż. W kasecie pod rufowym pokładem jest miejsce na daszek słoneczny.

Flying
           Shark 5.7 Classsic
Flying
           Shark 5.7 Classsic
Flying
           Shark 5.7 Classsic
Flying
           Shark 5.7 Classsic
Flying
           Shark 5.7 Classsic


Łódź została zaprojektowana pod napęd elektryczny, dzięki czemu zapewnia wysokie osiągi przy niewielkiej mocy silnika. Silnik spalinowy 60KM pozwala płynąć w ślizgu w pięć osób (~45km/h), a maksymalnie rozpędzi łódź do 50km/h, przy spalaniu na poziomie 20l/h. Stacjonarny zbiornik paliwa ma pojemność 60L, ale rozbudować instalację o zbiornik przenośny 25L, który ułatwia użytkowanie na akwenach gdzie nie ma stacji benzynowej.

Jednostka jest bardzo stabilna i pewnie się prowadzi. Łatwo wchodzi w ślizg i ładnie odcina bryzgi. Z uwagi na konstrukcję dna przechyły przy prędkościach manewrowych są znikome, przez co jest bardzo przyjazna mniej wprawionym sternikom. Łódź posiada samoodpływowy kokpit i elektryczną pompę zenzową. Jest wypełniona certyfikowaną pianą wypornościową i niezatapialna. Jest zarejestrowana na 5 osób.

Zestaw waży około 680kg i mieści się na przyczepie o DMC1000kg.

CENA ŁODZI:

199.500 brutto
 • Cena nie uwzględnia przyczepy.
 • Cena nowej łodzi w oferowanej konfiguracji to 56 800 Euro brutto (ok. 270 000 zł).
 • W cenie zawarty jest również  pokrowiec na dziób i kokpit (całkowicie zakrywa teak, chroniąc przed szarzeniem), nie prezentowany na zdjęciach i radio Fusion z 2 głośnikami i funkcją odtwarzania muzyki przez bluetooth.

KONTAKT:

Łódź można obejrzeć po wcześniejszym umówieniu w stoczni w miejscowości
Dobrzany (województwo Zachodniopomorskie).
Adam Chojnacki
tel. 536 222 732,
email:adam@vt-sport.pl

powrót na stronę główną

(C) 1998-2018 Copyright by mazury.info.pl